KONST / Litografier / Färglitografi 8748632
nr 874 8632
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
Färglitografi, Ivar Morsing (f. 1919), Kvinnor, onumrerad, motivet: 43x53
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
måndag 10 februari 2014
kl 19:29:48
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing